niedziela, 1 marca 2015

Lokalizacja nieruchomości

Oferta biura nieruchomości "Seaside" obejmuje obszar dwóch prowincji (porównywalnych do polskich powiatów) : Muğla i Antalya. Na mapie zaznaczyłam największe miasta nadmorskie tego regionu , w których budowane są nieruchomości turystyczne.
Obszar ten leży na styku dwóch mórz egejskiego i śródziemnego , więc bywa różnie nazywany, raz wybrzeżem egejskim a raz zaliczany jest do wybrzeża śródziemnomorskiego, ponadto ze względu na wydarzenia historyczne i fakt, że dawno temu tereny te zamieszkiwali Likijczycy , obszar ten zwany jest również wybrzeżem likijskim.Ölüdeniz
Najpiękniejsza i najpopularniejsza plaża w tym regionie to plaża w miasteczku Ölüdeniz, leżącym na terenie Parku, obszaru pod ochroną . W tym miasteczku nie ma budynków mieszkalnych ( może dwa lub trzy bardzo stare) , są jedynie małe hotele o niskiej zabudowie. Jedynymi nieruchomościami na sprzedaż są tutaj działki o bardzo wysokiej cenie, np. pod budowę hotelu.
Najbliższymi do Ölüdeniz miejscowościami, gdzie można zakupić nieruchomości są: Fethiye, Hisaronu, Ovacik, Kayaköy, Çalis Beach, Foça, Koca, Çiftlik, Kargı, Yanıklar, Günlükbaşı, a dalszymi: wyspa Şövalye, Kalkan i Kaş.


Blisko stąd na grecką wyspę Rodos, na której znajdywał się niegdyś jeden z siedmiu cudów świata. Z Fethiye codziennie odpływa wodolot na Rodos a podróż w jedną stronę trwa ok. 100 minut, bardzo popularne są tutaj wycieczki jednodniowe. 

Ze względu na malownicze okolice teren ten upodobali sobie żeglarze, miasteczka posiadają rewelacyjne przystosowane dla wielbicieli żeglarstwa mariny. Ponadto jest wiele ofert nieruchomości skierowanych przede wszystkim do żeglarzy, blisko marin.

W ofercie firmy "Seaside" znajdziecie Państwo ofertę nieruchomości z rynku pierwotnego oraz tańszą z rynku wtórnego, zarówno od prywatnych właścicieli jak i sprawdzonych deweloperów. 
Biura nieruchomości działają tutaj podobnie jak w Polsce. Prowizję za sprzedaż płaci sprzedający.

Nieruchomości turystyczne różnią się troszkę od zwykłej zabudowy miejskiej. Zawsze mają baseny i są blisko plaży. Wszystko po to żeby turystom było jak najlepiej.

Biura nieruchomości również różnią się na takie , które sprzedają nieruchomości dla ludności lokalnej i raczej nie znają języków obcych oraz na takie sprzedające nieruchomości turystyczne dla obcokrajowców, tutaj można zawsze porozmawiać w języku angielskim , czasami nawet niemieckim i rosyjskim lub innymi. Warto zaufać sprawdzonym fachowcom znającym się na swojej dziedzinie. Polecamy.

1 komentarz:

  1. Jeszcze nie byłem musze sie wybrac . Najbardziej ciekawi mnie to oludeniz

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...